Valentýnské srdce

Soutěž žáků 1. ročníku oboru Cukrářské práce

Dne 14. února 2020 se žáci blovického pracoviště Střední školy a Základní školy v Oselcích  zúčastnili již devátého ročníku soutěže věnované svátku sv. Valentýna.  Žáci prvního ročníku učebního oboru „Cukrářské práce“ si v rámci odborného výcviku vyrobili piškotový dort ve tvaru srdce. Hodnotící komise byla složena z učitelů odborných předmětů a odborníka z praxe pana Lukáše Kvídery. Soutěžící se cukrářskému oboru věnují teprve 6 měsíců, přesto se zadaného úkolu zhostili se ctí a nikdo z nich v soutěži nezklamal. Velkou motivací byly také velmi pěkné ceny, které škola žákům věnovala. Pro oceněné byly zakoupeny pečící formy na dorty a drobné cukrářské potřeby.

Pořadí nejlepších žáků.

1. Klára Faimanová    Spálené Poříčí