Internát

Internát Základní školy Blovice

Charakteristika zařízení

Internát slouží jako ubytovací zařízení pro žáky základní školy, kteří z nějakého důvodu  nemohou denně dojíždět do školy. K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím. Žáci jsou zde ubytováni od pondělí do pátku. Kromě ubytování je samozřejmě zajištěna celodenní strava  a pitný režim. K zájmové a rekreační činnosti žáci využívají kromě klubovny s televizí také tělocvičnu, která se nachází v budově internátu.

Výchovně-vzdělávací činnost

Mimoškolní činnost na internátě se řídí denním časovým rozvrhem. Během odpoledne se střídají různé druhy zájmových a rekreačních činností. Prioritou je sportovní činnost, pobyt v přírodě, turistické výlety do okolí. Volný čas ubytovaných dětí je vyplněn různými zájmovými, výtvarnými a rukodělnými činnostmi.

Personální obsazení - rozpis služeb

• 15:30 - 22:30 hodin    odpolední služba - vychovatel Bc. Daniel Zdvořan nebo Mgr. Anna Gontarová
  • 22:30 - 05:30 hodin    noční služba – vychovatel Bc. Daniel Zdvořan nebo Mgr. Anna Gontarová
  • 05:30 - 07:30 hodin    ranní služba – vychovatelka Kateřina Pelcrová

Úhrada za ubytování a stravné

Žáci základní školy hradí pouze stravné. Úhrada se řídí vyhláškou č. 242 /2021 Sb. ze 14.7.2021 podle věku strávníka.

Žáci ZŠ (věk do 10 let):

• celodenní stravování 90,-- Kč
  • jedno hlavní jídlo (oběd) 30,-- Kč

Žáci ZŠ (věk 11 - 14 let):

• celodenní stravování 95,-- Kč
  • jedno hlavní jídlo (oběd) 33,-- Kč

Kontakty:

• Zástupkyně ředitele: Mgr. Bc. Hana Krýslová  mobil: +420 775 869 818
  • Hospodářka : Věra Matoušková mobil: +420 773 071 715
  • Vychovatelna:

mobil: +420 778 496 802,

daniel.zdvoran@stredniskolaoselce.cz, anna.gontarova@stredniskolaoselce.cz, katerina.pelcrova@stredniskolaoselce.cz