Internát

Internát Základní školy Blovice

Charakteristika zařízení

Internát slouží jako ubytovací zařízení pro žáky základní školy, kteří z nějakého důvodu  nemohou denně dojíždět do školy. K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím. Žáci jsou zde ubytováni od pondělí do pátku. Kromě ubytování je samozřejmě zajištěna celodenní strava  a pitný režim. K zájmové a rekreační činnosti žáci využívají kromě klubovny s televizí také tělocvičnu, která se nachází v budově internátu.

Výchovně-vzdělávací činnost

Mimoškolní činnost na internátě se řídí denním časovým rozvrhem. Během odpoledne se střídají různé druhy zájmových a rekreačních činností. Prioritou je sportovní činnost, pobyt v přírodě, turistické výlety do okolí. Volný čas ubytovaných dětí je vyplněn různými zájmovými, výtvarnými a rukodělnými činnostmi.

Personální obsazení - rozpis služeb

13: 00 - 20: 00 hod     odpolední služba – vych. Krásná Milena
20: 00 - 22: 00 hod     večerní služba – vych. Šulová Jana
22: 00  -    6: 00 hod      noční služba – vych.  Bezstarosti Pavla
6: 00  -     8: 00hod       ranní služba – vych. Bezstarosti Pavl

Úhrada za ubytování a stravné

Žáci základní školy hradí pouze stravné. Úhrada se řídí příslušnou vyhláškou.

Kontakty:

• pí. Matoušková  tel. 773 071 715