Učební obory Blovice pro školní rok 2020/2021

Nabídka učebních oborů Blovice pro školní rok 2020/2021

U oborů skupiny E není v přijímacím řízení potřeba písemné doporučení školského poradenského zařízení. Ve všech nabízených učebních oborech získávají absolventi výuční list.

• 41-55-E/01  Opravářské práce (14)

Učební obor určený chlapcům, kteří po absolvování ovládají ruční i strojní opracování materiálů, mohou vykonávat údržbu a některé opravy strojů používaných v rostlinné a živočišné výrobě.  Součástí učebního plánu je absolvování svářečského kurzu a získání řidičského oprávnění na traktor. Oba kurzy jsou zdarma.

• 65-51-E/01  Stravovací a ubytovací služby (14)

Obor je zaměřen na základní zpracování surovin, přípravu a expedici výrobků teplé i studené kuchyně, nápojů, příloh a moučníků.

• 29-51-E/01  Potravinářská výroba (14)

Chlapci i dívky jsou schopni po absolvování závěrečných zkoušek pracovat v cukrářské výrobě,  dokáží obsluhovat  stroje, připravovat suroviny, zvládají finální zhotovení i zdobení cukrářských  výrobků, restauračních  moučníků a zmrzlin.

• 41-51-E/01 Farmářské práce (14)

Učební obor pro chlapce a děvčata se zájmem o zemědělskou výrobu.

UBYTOVÁNÍ NA DOMOVĚ MLÁDEŽE 1000 Kč/měsíc. Stravování celodenní 85 Kč, jedno hlavní jídlo 23 Kč.