Pekelná návštěva

6. 12. 2022

Čerti nikdy nespí…

6. 12. 2022 se naší základní školou prohnala ďábelská návštěva – pekelníci spolu s andílkem a Mikulášem. Na žádnou třídu nezapomněli, pěkně všechny postrašili a některé nezbedy i koštětem polechtali. Za básničky a písničky andílek děti obdaroval sladkým balíčkem, nezbedům čerti bramboru přidali.

Pekelná návštěva nevynechala ani kamarády z naší SŠ a pěkně se i jejich třídami prohnala. Od šikovných cukrářů a kuchařů recepty na dobroty získala. Někteří za odměnu sladkost dostali, někteří pouze čertí uhelné bonbóny.

Čerti s Mikulášem nezapomněli ani na všechny pedagogy, pana školníka a šikovné paní kuchařky.

Všem slíbili, že příští rok přijdou zas….

Autor fotografií: SŠ a ZŠ Oselce