Pedagogové převzali ocenění u příležitosti Dne učitelů

27. 3. 2024

Ing. Ivana Šindelářová, Střední škola a Základní škola, Oselce
Ivana Šindelářová během svého profesionálního života dokázala zcela změnit svou odbornost. Na SOU zemědělské v Blovicích nastoupila v roce 1989 jako mistrová odborného výcviku ke svým milovaným zvířatům. Po delší mateřské dovolené se vrátila do školy, která změnila své odborné zaměření, a tak jej musela změnit i ona. Okouzlily ji počítače, začala se jim věnovat a dále vzdělávat nejen v této oblasti, ale i v cukrářské a kuchařské technologii, kterou od roku 2000 vyučuje žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Přestože se jedná o velmi náročnou práci, byla po celou kariéru velmi oblíbenou, i když náročnou učitelkou. Jako kolegyně nikdy neodmítla poradit a pomoci a je příkladem člověka, který na sobě celý život pracuje, sleduje nové trendy a snaží se neustále vzdělávat a zlepšovat.

Autor fotografií: Plzeňský kraj