Otevření nové knihovny

Nová knihovna v budově školy v Blovicích

30. 5. 2019 v 10,00 hodin byla za účasti starosty Blovic Bc. Roberta Zelenky a tajemníka Bc. Václava Kybice slavnostně předána do užívání nová knihovna v budově školy v Blovicích. Symbolického „otevření dveří“ se ujal ředitel školy Mgr. Zdeněk Tauchen spolu se zástupkyní ředitele Mgr. Bc. Hanou Krýslovou. Učebna byla vybudována v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání v Plzeňském kraji“ v nevyužitých prostorách školy. Průběžně se doplňuje knižní fond o odbornou literaturu, beletrii i časopisy. Knihovna bude sloužit nejen při vyučování, ale počítá se s dalším  využitím při organizaci kroužků a workshopů a při dalších volnočasových aktivitách žáků.

Záznam z pátečního vysílání Českého rozhlasu -  Dobré dopoledne v 10,15 hodin   https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/plzen/23/2019-05-31

Autor článku: Mgr. Pavla Brunová
Autor fotografií: Mgr. Pavla Brunová