Odhlašování stravy na pracovišti Oselce

od 1.2. 2022

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY v době nemoci nebo z jiného důvodu – vždy den předem nejpozději do 11.00 hod. (na pondělí nutno odhlásit v pátek).

NEODHLÁŠENÁ STRAVA BUDE ÚČTOVÁNA K ÚHRADĚ.

Celý měsíc je automaticky nastaven, jako by byla strava objednána.

BEZ ČIPU NEBUDE STRAVA VYDÁNA!!!!

Strava je automaticky přihlášena, pokud není písemně u vedoucí kuchyně zrušeno stravování.

Od 1.2. 2022 nelze odhlásit stravu u vedoucí školní jídelny.

Odhlásit ji lze pouze na webových stránkách www.strava.cz.

Přihlášení: vyberete výběr jídelny – 10824. Dále zadáte uživatele – příjmení a jméno (bez diakritiky a dohromady). Heslo je stejné jako uživatel (nutno po prvním přihlášení změnit). Pokud jste si heslo změnili a zapomněli, lze nové vygenerovat u vedoucí školní jídelny. Doplňte e-mail a můžete stravu odhlašovat a přihlašovat.

Jitka Chaloupková

vedoucí ŠJ